Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > PRAVIDLA PRO UMOŽNĚNÍ VSTUPU NÁVŠTĚVNÍKŮ DO DOMOVA UNHOŠŤ

PRAVIDLA PRO UMOŽNĚNÍ VSTUPU NÁVŠTĚVNÍKŮ DO DOMOVA UNHOŠŤV souvislosti s usnesením Vlády ČR ze dne 6.4.2021 o přijetí krizového opatření se upravují podmínky pro návštěvy v Domově Unhošť. Dle doporučení Ministerstva zdravotnictví, MPSV a Krajské hygienické stanice je podmínkou dodržování preventivních hygienických opatření:

° S platností od pondělí 12.4.2021 jsou v našem Domově povoleny návštěvy za určitých podmínek.

° Objednání (rezervace) návštěvy nejpozději 1 den před plánovanou návštěvou na tel.: 775 898 749. Pouze v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod.                                                                                      Na jiném čísle, v jiném čase nebo jiným způsobem nejsou rezervace možné!

° Povoleny jsou 2 osoby na klienta starší 15-ti let, po dobu nejdéle 30 minut, max. 1x týdně. 

° Pro návštěvy jsou vyhrazeny tyto návštěvní dny a hodiny:

 

PONDĚLÍ 10:00 – 11:00 hodin   13:30 – 15:30 hodin

STŘEDA  10:00  – 11:00 hodin   13:30 – 15:30 hodin

PÁTEK     10:00 – 11:00 hodin   13:30 – 15:30 hodin

SOBOTA  13:30 – 15.30 hodin

NEDĚLE  13:30 – 15.30 hodin

 

° Návštěvy se uskutečňují v prostorách vestibulu Domova, po dohodě se zdravotní sestrou výjimečně na pokojích klientů. Návštěvy NESMÍ NA POKOJE KLIENTŮ BEZ POVOLENÍ!!! POKUD TO BUDE PERSONÁLEM ZJIŠTĚNO, NÁVŠTĚVA BUDE IHNED UKONČENA!!!

° Kdo může vykonat návštěvu v Domově Unhošť:

1) Návštěvník, který předloží potvrzení praktického lékaře o tom, že v době 90 dnů přede dnem návštěvy prodělal onemocnění COVID-19. Nebo předloží doklad (minimálně ve formě SMS).

2) Návštěvník, který předloží potvrzení (písemně nebo ve formě SMS) o tom, že nejdéle 48 hodin před zahájením návštěvy absolvoval test PCR, či antigenní test, a to s negativním výsledkem.

3) Návštěvník, který předloží vystavený certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 a od aplikace druhé dávky uplynulo nejméně 14 dní a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19.

4) Návštěvník, který nespadá do žádné výše uvedené kategorie, a absolvoval POC antigenní test s negativním výsledkem přímo v našem Domově, před provedením návštěvy. Testování o víkendech z kapacitních důvodů neprovádíme! Provedení testu není zpoplatněno.

° Délka návštěvy je 30 minut. Pokud budete test absolvovat v našem Domově, doporučujeme se dostavit cca 15 minut před objednaným časem.

 ° Návštěvník musí vyplnit ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ s údaji, které jsou nezbytné pro zadávání prováděných testů a výsledků do evidence. Návštěvě bude změřena teplota a je nutné si vydezinfikovat ruce.

° Návštěvník musí mít po celou dobu návštěvy na dýchacích cestách nasazen respirátor typu FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu, který si návštěvník vybalí z originálního obalu až v přítomnosti pracovníka Domova, který je bude vpouštět do budovy. Během návštěvy nesmí ochranné prostředky sundávat!

POKUD NÁVŠTĚVNÍK NEBUDE DODRŽOVAT VÝŠE UVEDENÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ, NÁVŠTĚVA BUDE IHNED UKONČENA!!!